FAQ

Kiedy na stronie pojawi się agenda konferencji?

Agenda tegorocznej edycji Future Dev Day pojawi się na stronie w połowie października. O jej publikacji organizatorzy będą informować za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 

Czy konferencja jest płatna?

Future Dev Day jest konferencją bezpłatną.

 

Do kogo kierowana jest tematyka Future Dev Day?

Wśród uczestników FDD spotkać można przede wszystkim: programistów, kierowników projektów oraz projektantów. Nie oznacza to jednak, że tematyka konferencji ogranicza się jedynie do tych dziedzin. Zapraszamy wszystkich, których zainteresuje agenda FDD.

 

Czy osoba niezwiązana z firmą Future Processing (FP) może wziąć udział w FDD?

Tak. Mimo tego, że inicjatywa FDD zrodziła się w chęci poszerzenia wiedzy osób pracujących w obrębie jednej firmy, od 2016 roku konferencja otworzyła się także na uczestników spoza FP.

 

Czy muszę się zarejestrować, aby wziąć udział w konferencji jako jej uczestnik?

Tak. Rejestracja na konferencję jest bezwzględnym warunkiem uczestnictwa w FDD.

 

Przegapiłem rejestrację. Co teraz?

Czas, w którym trwa rejestracja, jest ściśle określony i tylko wtedy przyjmujemy zgłoszenia uczestników. O terminie rozpoczęcia oraz zakończenia okresu rejestracji, informujemy odpowiednio wcześniej zarówno na naszej stronie www, jak i w mediach społecznościowych.

 

Od czego zależy to, czy dostanę się na konferencję?

Przede wszystkim od poprawnie wypełnionego formularza zgłoszeniowego. Jeżeli na wydarzenie zgłosi się większa liczba osób niż jest przewidzianych miejsc, zastrzegamy sobie prawo do umieszczenia części nadesłanych zgłoszeń na liście rezerwowej. O szczegółowych warunkach rejestracji poinformujemy na stronie internetowej konferencji oraz/lub w mediach społecznościowych.

 

Dostałem się na konferencję, ale nie mogę przyjść. Co teraz?

Jeśli musisz zrezygnować z udziału w konferencji, poinformuj nas o tym, pisząc na adres: fdd@future-processing.com. Twoje miejsce przekażemy osobie, która znalazła się na liście rezerwowej.

 

Czy mogę oddać swoją wejściówkę wskazanej przeze mnie osobie?

Nie. Pierwszeństwo udziału w konferencji mają osoby, które przeszły proces rejestracji i znalazły się na liście rezerwowej.

 

Czy organizator zapewnia posiłki?

Tak. W czasie trwania konferencji uczestnicy mają zapewnione napoje oraz przekąski i pełnowartościowy posiłek w porze obiadowej.

 

Czy wszystkie prelekcje prowadzone są w języku polskim?

Zazwyczaj prelekcje prowadzone są w języku polskim, ale tak naprawdę, wszystko zależy od naszych prelegentów. Informacja o języku wystąpienia innym niż polski pojawi się w opisie prelekcji.

 

Czy istnieje możliwość objerzenia prelekcji online po zakończeniu Future Dev Day?

Po zakończeniu konferencji najlepsze prelekcje, wyłonione za pośrednictwem głosowania w ankietach i w aplikacji mobilnej, będą publikowane na kanale YouTube Future Dev Day.

 

Czy będzie prowadzony live streaming z konferencji?

Nie planujemy streamingu na żywo z konferencji.

 

Kto może zostać prelegentem Future Dev Day?

Prelegentami Future Dev Day mogą zostać jedynie pracownicy firmy Future Processing. Na tę chwilę nie planujemy przyjmowania zgłoszeń w ramach akcji Call For Proposals dla osób spoza FP. Wyjątkiem jest Gość Specjalny, który przyjedzie na nasze specjalne zaproszenie.

Ta strona używa plików cookies